Баркас
0
X
X
Категории
X

Категории

SUP дошки

Автор: Владимир Дата: 06/07/2022 Переглядів: 52
SUP дошки

Літо – час розваг. Дуже часто можна помітити групу людей, що катаються на дошках, на кшталт серфінгу, але з веслом у руках. Їх називають SUP дошки, а сам вид спорту – SUP-серфінг. SUP (розшифровується як "stand up paddleboard") означає "веслування стоячи".

Якщо ж Ви зацікавлені в даному виді спорту і хочете придбати свою особисту дошку, потрібно вирішити з якою метою Ви користуватиметеся їй. Існує 2 типи САПА: надувні та жорсткі.

Для новачків і людей, які віддають перевагу спокійному плаванню по воді, рекомендується надувний варіант. Він безпечніший, підходить для людей з будь-яким рівнем досвіду та для будь-якого віку. Крім того, SUP дошки AZTRON складаються з ПВХ (полівінілхлоридного) матеріалу, що робить їх дуже міцними, але водночас легкими та компактними. Ви завжди можете взяти його з собою на відпочинок, просто поклавши його у багажник. У здутому стані він не займає зайвого місця, тому не потребує великого простору для зберігання. Як правило, вони ширші, плоскі, і мають заокруглений ніс, що слугує гарною стійкістю на них.

Жорсткі Сапи призначені для спортивних перегонів. Початківцям не радять використовувати їх через те, що вони швидко розганяються і важко маневрують, на відміну від надувних Сапів. Форма вужча по ширині, має піднятий і загострений ніс, що дозволяє набирати високу швидкість. Вона громіздка у плані зберігання та перевезення, але зручна тим, що її можна відразу застосовувати.

Форма та призначення:

Сапбори мають різноманітну форму:

- Чим коротша дошка і округліший ніс, тим краще їй керувати і спокійніше ковзання;

- Чим довше і гостріше ніс, тим швидше вона набирає швидкість, і важче в управлінні.

Існують різноманітні моделі, які можуть використовуватись як і однією людиною, так і двома. У випадку двох персон, дошка більше і має 2 відсіки для зберігання речей. Також є надувні варіанти для практиків йоги. Такі моделі досить широкі, стійкі, і мають додаткові мотузки.

Комплектація

Для Сапбора важливо мати:

- Насос, бувають з однією та двома колбамиa

- Розбірне весло

- Лиш, який кріпиться до ноги та дошки, щоб у разі падіння не втратити її

- Плавник

- Рюгзак для зберігання

- Рятівний жилет


Співвідношення ваги

Стандарт ваги людини по відношенню до ширини САПА:

До 75 кг: 76 см

75 - 85 кг: 78 см

85 – 95 кг: 80 – 84 см

95+ кг: 84+ див.

Щодо ваги, можна орієнтуватися на вагу самого Сапбора. Наприклад, дошка об'ємом 150-200 л підійде для вантажу 150-200 кг. Але варто врахувати, чим перевантаженіша, тим вона повільніше ковзатиме по воді.

На дошці зазвичай є одне або два місця, куди ви можете скласти свої речі. Телефон, документи та гаманець варто покласти у спеціальний герметичний пакет. А самі речі потрібно правильно закріпити мотузками, щоби при падінні вони не розгубилися.

Це є основні критерії при виборі SUP дошки. Якщо ще залишилися питання, Ви завжди можете звернутися за консультацією до нашого сервісу.

Ви будете задоволені своєю покупкою, тому що ми надаємо лише перевірену та якісну продукцію!