Баркас
0
X
X
Категории
X

Категории

Особливості моторів Fisher

Автор: Владимир Дата: 06/07/2022 Переглядів: 35
Особливості моторів Fisher

При підборі човнового мотора варто враховувати дуже багато факторів, які надалі будуть безпосередньо впливати на якість вашого відпочинку і прогулянок на водоймах. Спочатку при покупці човнового двигуна варто поставити кілька питань. Які технічні характеристики підійдуть саме для вашого човна? У чому основна різниця між електричними та бензиновими моторами? Які ключові моменти варто врахувати при виборі електричного човнового двигуна?

У цій статті ми хочемо вам розповісти про переваги електричних моторів човнів Fisher. Про основні відмінності, які можуть стати основним чинником під час здійснення покупки.

Компактність електричних двигунів.

Човнові електромотори Фішер відрізняються порівняно маленькими габаритами по відношенню до їх бензинових або дизельних побратимів. Особливо приємним моментом це може стати для власників невеликих човнів, які хочуть покращити свій плавальний засіб. У середньому електричні двигуни мають вагу від 3 до 15 кг, що дозволяє власнику самостійно встановлювати, знімати, транспортувати сам агрегат.

Тиха робота двигуна.

Такий вагомий плюс оцінять справжні любителі рибалки та мисливці на дичину, тому що в процесі тролінгу ви зможете тихо підібратися до мети, що цікавить, і не порушити її спокій. Додатково можна спокійно насолоджуватися звуками природи та не відволікатися на торохтіння двигуна.

Екологічність електричних двигунів Fisher

Для багатьох любителів відпочинку на воді дуже важливо зберігати навколишній простір таким же "диким", як воно було до їх приходу. Тому Fisher приділяє особливу увагу цьому фактору.

Підводне каміння для електричних човнових двигунів.

Сама собою продуктивність невелика, близько 10 км/год. Тому такі мотори відмінно підходять тільки для невеликих водойм, заток або каналів. Якщо Ви плануєте з вітерцем прокататися широкою річкою або морем, то краще буде приділити увагу дизельним або бензиновим моторам човнів.

Кому необхідний електричний човновий мотор Фішер?

Остаточно рішення буде завжди за власником судна та його потребами від двигуна. Однак, ми рекомендуємо звернути увагу на особливо тиху роботу цих моделей, а також їхню маневреність на мілководді та зарослих озерах. Важливою перевагою є економічність  човнових електромоторів Fisher.

Як на одну з моделей, що найбільше продаються, ми рекомендуємо звернути увагу на FISHER 36 човновий електромотор. Універсальність обумовлена ​​регулятором занурення електричного мотора, що дозволяє підлаштовуватися під будь-яку висоту транця. За рахунок особливостей будови гвинта ймовірність влучення водоростей дуже мала. І що дуже важливо цей мотор можна легко використовувати як в солоній так і в прісній.