Баркас
0
X
X
Категории
X

Категории

Човни Колібрі

Автор: Владимир Дата: 06/07/2022 Переглядів: 39
Човни Колібрі

Човен – це найуніверсальніший водний засіб для пересування, розрахований на рибалку, полювання та відпочинок. Український ринок надає різноманітні види човнів Колібрі, які, у свою чергу, поділяються на кілька типів: гребні, моторні, моторні кільові, RIB.

ПВХ (полівінілхлорид) - високощільний армований матеріал, який важко піддається проколу. Незважаючи на міцність, човни ПВХ досить легкі та компактні у складеному вигляді. Їх поверхня стійка до ультрафіолетового випромінювання, температури (-30+30), солоної води та олій. Човен слід переносити навісу, щоб поверхня не дряпалася.

Найбільш затребуваними вважаються гребні та моторні Колібрі:

Гребні човни підходять спокійним водойм, на недалекі дистанції.

Для деяких гребінець має відносний «мінус», що полягає у фізичному навантаженні на руки. Проте люди, зацікавлені у веслуванні, віддають перевагу саме її. А також на них можна тихо переправлятися, не злякавши ні риби, ні дичини, і повністю насолоджуватися тишею природи. Це найкраще рішення для людей, які не люблять стороннього шуму.

Надувний човен складається з кількох повітряних балонів. При пошкодженні одного з них інші балони продовжуватимуть тримати човен на плаву. Днище зазвичай м'яке, тому важко тримати рівновагу стоячи. Якщо Вам потрібно приймати стояче положення, сконструюйте напівжорстке або жорстке днище, завдяки спеціальним настилам.

Для риболовлі можна укомплектуватися кронштейном, для фіксації вудок.

Моторні човни Kolibri пересуваються досить швидко і на далекі дистанції, тому з розрахунку безпеки мають жорстке дно для хорошої стійкості. Розраховані на неспокійне водоймище. Оснащені підвісним мотором, що кріпиться на транець.

При самостійному підборі двигуна, зверніть увагу на його потужність, вона не повинна перевищувати допустиму. Це може бути небезпечно.

Моторні човни набагато дешевші, ніж катери, але не менш зручні та практичні. Завдяки швидкісному пересування їх часто використовують для прибережної рятувальної служби, або для доставки невеликого вантажу з одного пункту в інший.

У разі пошкодження легко піддається ремонту. Після використання, човен слід промити, просушити, а потім полагодити проблемні місця. До неї додається ранець для заощадження та перенесення, а також інструменти для ремонту.

Купуючи, врахуйте бажану кількість людей і багажу на борту, щоб розрахувати місткість човна, і його призначення, щоб вибрати модель з підходящою функціональністю.

Кожен човен Kolibri проходить ретельну перевірку в технічному відділі на наявність будь-яких відхилень та шлюбу. Якщо такі є, її відразу ж утилізують. Тому ми надаємо Вам гарантію якості.

Колібрі особливі ще тим, що їх почали робити ротаційним формуванням. Нині вони мають великий попит на ринку в Україні.

Наш сервіс завжди готовий надати свої послуги, і допомогти розібратися з питаннями, що Вас цікавлять.

З усіма варіантами човнів Колібрі можна ознайомитись на нашому сайті в меню.

Ви задоволені своєю покупкою, т.к. ми пропоную